Programista Javascript do dużego projektu

  • Poznań
  • 46 dni do końca
  • 5000 - 10000 zł netto
  • Umowa o pracę

Do projektu dużej platformy reklamowej o globalnym zasięgu szukamy doświadczonych programistów Javascript.

Pracujemy w Scrumie w zespołach składających się z programistów PHP, programistów JS, QA, Scrum mastera.

Pracujemy wykorzystując najnowsze technologie i narzędzia programistyczne.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w programowaniu obiektowym Javascript
- doświadczenie w pracy z frameworkami i bibliotekami: jQuery, backbone, react, angular
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- znajomość innych języków programowania będzie atutem
- otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:
- bardzo dobre wynagrodzenie i dodatki
- free lunch
- szkolenia w pl i za granicą
- pracę nad międzynarodowym projektem
- dobry sprzęt do pracy
- możliwość wyjazdów zagranicznych

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Biblioteka firmowa

O innovAgile sp. z o. o.

innovAgile – ideas fulfilled
innovAgile have been providing software development and Agile project management services to clients in the UK, USA, and Poland.

We have been mostly working on PHP and Javascript large-scale projects following Scrum and Kanban.