iOS Developer

NBC Sp z o o

do 19 000 zł netto

Język programowania
Inne

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Aktualnie dla naszego klienta z branży medialnej we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko iOS Developer

Wymagania

Zakres zadań:
  • Projektowanie, implementacja, testowanie oraz wdrażanie aplikacji mobilnych na iPhone, iPad, Apple Watch
  • Zapewnienie najwyższej jakości kodu oraz aplikacji poprzez udział w tworzeniu i optymalizacji procesu rozwoju oprogramowania, który wspiera jakość na każdym etapie tworzenia aplikacji
  • Tworzenie architektury aplikacji zapewniającej wydajność, testowalność, rozwijalność oraz łatwość utrzymania
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w ramach procesu Agile oraz z innymi zespołami
  • Analiza biznesowych wymagań i tłumaczenie na specyfikacje techniczną
  • Szacowanie projektów, zadań oraz dostarczanie wycen

Wymagania:
  • Min 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę iOS
  • Praktyka w "Code Reviews" w procesie rozwoju oprogramowania (doskonałe odnajdywanie się po obu stronach procesu
  • Doświadczenie z Continious Delivery i jego realizacją dla platformy iOS
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android - mile widziane