Programista Java (Java EE/Spring) z doświadczeniem

Tworzymy oprogramowanie dedykowane, utrzymujemy i rozwijamy już istniejące systemy informatyczne dla firm oraz instytucji państwowych. Więcej o firmie można dowiedzieć się z naszej strony internetowej www.devminds.pl

Opis stanowiska:

• Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii Java (Java EE/Spring),
• Wdrażanie i implementacja aplikacji biznesowych,
• Testowanie i utrzymanie stworzonych aplikacji,
• Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

• Minimum jeden rok doświadczenia zawodowego,
• Bardzo dobra znajomość języka Java,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Znajomość Java EE/Spring, Hibernate,
• Znajomość XML, HTML, SQL, CSS,
• Dobra znajomość SQL i systemów bazodanowych,
• Znajomość co najmniej jednego serwera aplikacyjnego (np. JBoss)
• Podstawowa znajomość Linux
• Znajomość systemów kontroli wersji i budowania systemów, np. Maven, Gradle

Mile widziane:

Znajomość WebSphere, Oracle SQL, BPML

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity,
  • Możliwość szybkiego awansu,
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów w najnowszych technologiach,

O Devminds Sp. z o.o.