Programista J2EE

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Dla klienta z branży bankowej szukamy obecnie Programisty J2EE do współpracy przy projekcie webowym w technologiach Java Enterprise (JSP, Spring, Webservices).

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie do indywidualnej negocjacji, w granicach 10 000 - 15 000 pln/m-c netto (B2B)
- Pakiet benefitów pozapłacowych
- Udział w najnowocześniejszych, międzynarodowych projektach bankowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- Co najmniej 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java
- Bardzo dobra znajomość J2EE, JSP, Servlets, XML, Spring
- Znajomość zagadnień Webservices (m. in. XSD, WSDL, SOAP)
- Znajomość jednego z systemów kontroli wersji np. SVN, GIT, CVS

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.