Programista PHP

PERFOMANCE MEDIA
Język programowania
Inne

Firma PERFORMANCE MEDIA Sp. z o.o. działająca w branży marketingu internetowego w związku z rozbudową działu programistów poszukuje zdolnych programistów.
Opis stanowiska:
Programista będzie pracował jako członek zespołu rozwijającego nowy projekt biznesowy. Poszukujemy  programistów, chcących rozwijać własne umiejętności również w kierunku analizy i projektowania rozwiązań  informatycznych.

Wymagania

   Wymagania:
    • bardzo dobre, praktyczne umiejętności programowania PHP5/PHP
    • dobra znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych
    • umiejętność czytania i analizowania kodu źródłowego
    • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
    • znajomość technologii internetowych: HTML5, CSS, JavaScript, Ajax

      Mile widziane:
    • doświadczenie w realizacji projektów aplikacji mobilnych
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość biblioteki jQuery, jQuery UI
    • znajomość Microsoft SQL Server
    • znajomość Web Services (SOAP, REST).
    • wykształcenie informatyczne lub pokrewne
    • umiejętność konfiguracji serwera Apache

      Oferujemy:
    • pracę przy nowym projekcie, która nie pozwoli się nudzić
    • rozwój umiejętności poprzez bliską współpracę z doświadczonym zespołem

      Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

      Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

      Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Metodologia pracy

O PERFOMANCE MEDIA

Jesteśmy liderem w branży marketingu w wyszukiwarkach w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 1000 zadowolonych klientów. Najczęściej nagradzana agencja SEM. Największy partner Google w Polsce.