Python Developer

Opis oferty

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka Python
- Bardzo dobra znajomość systemu kontroli wersji git
- Znajomość zgadnień administracyjnych dla systemu Linux (kompilacja bibliotek, instalacja i konfiguracja usług)

Obowiązki:

-Rozwój i utrzymanie projektów z zakresu systemów wbudowanych
-Testowanie oraz dokumentacja oprogramowania
-Raportowanie postępu w pracach
-Analiza i rozpoznawanie nowych techonolgii z zakresu systemów wbudowanych oraz ocena możliwości ich implementacji

Oferujemy:

-Pracę zdalną
-Elastyczny czas pracy
-System zadaniowy
-Pracę nad prototypami urządzeń
-Pracę z produktami komercyjnymi
-Przygotowanie do pracy jako niezależny konsultant
-Zdobycie doświadczenia w pracy z narzędziami używanymi przez profesjonalnych inżynierów oprogramowania

Mile widziane:

-Doświadczenie w pracy z Amazon Web Services (AWS)
-Znajomość protokołu MQTT
-Aktywność w społecznościach internetowych z naciskiem na Open Source
-Konto: StackOverflow, Github, Bitbucket, Gitlab

CV prosimy przesłać na adres mailowy [email protected] w tytule wpisując Python Developer.