Programista Analityk Java

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: IG/PRTS/WAW/01

Wymagania i obowiązki

Obowiązki:

-          Rozwój systemu dla zagranicznego Klienta z branży telekomunikacyjnej

-          Realizacja projektów w metodyce SCRUM

-          Współpraca z zespołem Senior Java Developerów

-          Zapewnienie poprawności działania systemu zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, standardami firmy i wymaganą jakością

-          Wpływ na pracę swojego zespołu i na działania firmy

Wymagania:

-          Bardzo dobra znajomość  Java- minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia

-          Doświadczenie w realizacji projektów webowych

-          Znajomość:

  • HTML
  • CSS
  • JavaScript
  • Relacyjnych baz danych

-          Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

-          Znajomość Play Framework

-          Znajomość Springa

-          Doświadczenie z Hibernate

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu
  • Elastyczne formy współpracy
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.

Informacje o rekrutacji

Sposób aplikowania na stanowisko:

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: [email protected].

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.