Senior Programista Oracle

NBC sp. z o. o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.nbc.com.pl WWW

Baza danych
Inne

Dla jednego z naszych Klientów z branży e-commerce na terenie Warszawy, poszukuję osoby na stanowisko: Senior Programista Oracle

Stanowisko: Starszy Programista Oracle
Lokalizacja: Warszawa
Branża: e-commerce
Współpraca: długoterminowa/stała

Wymagania

Obowiązki:

• Implementacja rozwiązań bazodanowych w oparciu o dostarczoną dokumentację.
• Bieżący rozwój i utrzymanie bazy danych.
• Rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych (analiza zapytań).
Wymagania:

• Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
• Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (Oracle).
• Praktyczna znajomość programowania w PL/SQL.
• Znajomość metod optymalizacji zapytań
• Podstawy DBA

Mile widziane:

• Doświadczenie w branży e-commerce
• Znajomość SQL*Plus, SQL*Loader

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O NBC sp. z o. o.

IT Outsourcing
NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 100 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dot. poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT.