Front-end Developer

Cheil Germany GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

Język programowania

Miejsce pracy: Warszawa 02-674
Rodzaj pracy: Pełny etat, praca stacjonarna w siedzibie firmie.  Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: IT

Wymagania:

- bardzo dobra, praktyczna znajomość HTML5 / CSS3 / JavaScript / jQuery / Bootstrap RWD,
- umiejętność pracy z Adobe Photoshop w zakresie cięcia grafiki,
- wiedza z zakresu dostępności i użyteczności stron internetowych,
- umiejętność optymalizacji rozwiązań pod kątem kompatybilności z wiodącymi przeglądarkami internetowymi.

Mile widziane:

- znajomość SPA,
- znajomość Sass / SCSS,
- znajomość nodeJS / Backbone / Underscore / Modernizr / Socket IO,
- wiedza z zakresu projektowania UX/UI,
- wiedza praktyczna dotycząca Social Media,
- posługiwanie się systemem zarządzania wersjami (GIT).

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aplikacji, zawierającej CV oraz portfolio z przykładami zrealizowanych projektów.

Wymagania

Zakres obowiązków: - implementacja UI aplikacji internetowych na podstawie makiet funkcjonalnych oraz - projektów graficznych,
- optymalizacja stosowanych rozwiązań,
- praca w zespole programistów frontend - backend,
- estymacja czasowa i raportowanie postępu realizacji prac,
- testowanie aplikacji webowych.

Metodologia pracy

O Cheil Germany GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

The Network built for Now.
Welcome to Cheil

Cheil Poland powstał pod koniec 2008 r. i wkrótce stał się głównym oddziałem firmy w Europie Wschodniej. Obecnie Cheil rozpoznawany jest jako najszybciej rozwijająca się agencja kreatywna w Polsce i wylęgarnia młodych talentów. Dzisiaj Cheil Poland to młoda agencja, która zaczyna się liczyć jako jeden z głównych graczy na rynku Europy Wschodniej. Dzięki nieszablonowemu podejściu, które można by określić jako„creative technologist", Cheil zgodnie ze swoim mottem „ideas that move", dostarcza rozwiązania, które poruszają i są zawsze o krok do przodu.