Senior Java Developer

  • Krakow
  • 8000 - 14000 zł netto
  • Umowa o dzieło

Opis oferty

Budujemy w Pragmatic Coders nowy zespół Java Developerów.

Praca w naszym biurze w Krakowie, w świetnej atmosferze ciągłego rozwoju i wymiany wiedzy.

Nie liczy się dla nas CV lecz raczej prawdziwy kod i chęć do rozwoju. Także najlepiej w aplikacji dodawajcie linki do Waszych repozytoriów na GitHubie. Jeśli nie macie kodu, którym mogli byście się pochwalić, dajcie znać a podeślemy Wam proste zadanie rekrutacyjne do zakodowania, które pozwoli nam wstępnie ocenić Wasze umiejętności.

Wymagania i obowiązki

- Java 8
- Spring Framework (Core, MVC, Data, Boot, Security)
- Test-Driven Development (Jeśli nie masz doświadczenia w TDD chociażby w swoich prywatnych projektach, to aby oszczędzić Swój i nasz czas napisz, że aplikujesz na pozycję Junior Java Developer)
- Hibernate
- Maven
- Git
- Linux
- Znajomość przynajmniej jednej z baz danych MySQL, PostgreSQL, MongoDB
- Język Angielski (Minimum B2+)

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Budżet Konferencyjny
  • Imprezy i Wyjazdy Firmowe
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

O Pragmatic Coders

Java and Python Software House
About Pragmatic Coders
Our company is based in Krakow, Poland. At the moment we have around 20 developers in our team.
We are not just a regular Software House. We follow Agile, Lean and Software Craftsmanship ideas. We are partners for our Clients. This is our business strategy.
We have a great company culture led by our core values - flat structure, professionalism, and transparency on every level of cooperation. We know that we are the best in what we do.