IT Project Manager

New-Invest

6 000 - 9 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach głównie z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukujemy: IT Project Manager

Profil firmy: Firma z Katowic zajmująca się projektowaniem, jak i rozwojemoprogramowania. Firma specjalizuje się w technologii Microsoft. Posiada także siedzibę w Londynie.

Wynagrodzenie:
6 000 – 9 000 zł brutto

Firma oferuje:
Developers Day (na szkolenia - raz w miesiącu)
ciekawe i ambitne projekty dla klientów zagranicznych,
kontakt z najnowszymi technologiami i możliwość zdobywania certyfikatów branżowych
Wyjazdy integracyjne
Lekcje j. angielskiego
Wspaniała atmosfera pracy
Możliwość pracy z domu
Prywatna opieka medyczna
Grupowe ubezpieczenia
Karta MultiSport lub dofinansowanie hobby

Opis stanowiska:
koordynacja działań i zarządzanie powierzonymi projektami,
prowadzenie projektu przez wszystkie fazy, tj. Project Initiation, Project Planning, Project Execution, Project Closure
uczestniczenie w definiowaniu scope projektu,
koordynacja wykonania zadań, ciągła komunikacja z zespołem projektowym,
zarządzanie budżetem i ryzykami,
analiza wymagań,
ciągła komunikacja z klientami.

Wymagania

Wymagania:
minimum 3-4 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami lub analizą biznesową w branży IT,
znajomość metodyk prowadzenia projektów,
znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie projektami (np. narzędzia Atlassian)
zrozumienie logiki biznesowej systemów typu bespoke w oparciu o specyfikację przygotowaną przez analityków biznesowych,
bardzo dobre umiejętności interpersonalne – komunikatywność, proaktywność oraz samodzielność,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na współpracę z klientami z Wielkiej Brytanii,
umiejętność skutecznej organizacji pracy oraz zarządzania zadaniami zespołu projektowego, Mile widziane dodatkowe kompetencje:
znajomość zwinnych metodyk tworzenia oprogramowania (SCRUM),
certyfikacja PMP.