Konsultant Calypso

NBC sp. z o. o.

od 4 000 zł netto

Dla naszego Klienta z branży finansowej, na terenie Warszawy, poszukuję osoby na stanowisko: Konsultant Calypso (biznesowy/techniczny)

Stanowisko: Konsultant Calypso
Dostępność: od zaraz
Współpraca: długoterminowa
Doświadczenie: min 2 lata doświadczenia
Lokalizacja: Warszawa

Wymagania

Obowiązki: • obsługa rachunków LORO (eng.Vostro) tj. rachunków bieżących i pomocniczych innych banków, w tym:
• Obsługa odsetek i podatków, opłat i prowizji, limitów (overdraft, limity typu daylight), wyciągów (MT940, MT950),
• potwierdzeń transakcji (MT900, MT910)
• obsługa STP zleceń płatniczych otrzymanych z tych banków drogą SWIFT: MT200, MT202, MT203.
• obsługa płatności wychodzących: lokalne sieci clearingowe, RTGS, SWIFT
• cash management: sweeping, zero balancing, target balancing, pooling
• projekcja sald rachunków
• interfejs do projekcji nostro obsługiwanej w innym systemie.

Wymagania od Konsultantów Biznesowych
- znający bardzo dobrze funkcjonalność systemu Calypso od strony biznesowej/funkcjonalnej, posiadających kompetencje w zakresie:

• identyfikowania luk systemu oraz identyfikacji wymaganych zmian w funkcjonalności systemu w celu dostarczenie nowych
• funkcjonalności oczekiwanych przez bank.
• przygotowania parametryzacji systemu w celu osiągnięcia obsługi produktowej oczekiwanej przez bank.
• testowania funkcjonalności systemu i usuwaniu usterek wynikających z błędnej parametryzacji systemu.

Wymagania od Konsultantów Technicznych
- znający system Calypso od strony technicznej, posiadających kompetencje w zakresie:

• realizacji kastomizacji systemu wynikających z wymagań biznesowych banku
• uruchamiania interfejsów udostępnianych przez Calypso oraz w dostosowania tych interfejsów do wymagań projektowych
• tworzenia nowych interfejsów (typu: on-line i batch),
• obsługi w systemie Calypso sieci płatniczych typu RTGS (Real Time Gross Settlement, np. TARGET/EUR, SORBNET/PLN) i clearingu lokalnego (ELIXIR/PLN).
• Dystrybucji potwierdzeń/ wyciągów drogą e-mail (oprócz SWIFT i forma papierowa )
• identyfikacji przyczyn nieprawidłowego działania systemu i usuwania tych nieprawidłowości jeśli wynikają one z błędów oprogramowania

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O NBC sp. z o. o.

IT Outsourcing
NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 100 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dot. poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT.