PROGRAMISTA PHP

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • tworzenie i rozbudowę aplikacji internetowych

Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • pakiet socjalny

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez COMPLOGIC z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ciołka 17, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Wymagania i obowiązki

  • dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL;
  • doświadczenie w programowaniu PHP/SQL;
  • znajomość XHTML, CSS, Javascript, jQuery, bootstrap, doctrine
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • dobra znajomość PHP5 (w zakresie programowania obiektowego);
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z klientem oraz działem handlowym
  • szybkie przyswajanie wiedzy,

Mile widziane:

  • znajomość szablonów (np. Smarty),
  • umiejętność korzystania z SubVersion/Git

O Complogic

Firma Complogic działa w branży IT od 2003r. Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu kompleksowej obsługi informatycznej Firm, które pozwala zapewnić naszym Klientom wysoką jakość usług. Jesteśmy na bieżąco z najnowszą technologią dlatego nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie IT, gwarantujące szybkie rozwiązywanie problemów, zapobieganie przyszłym, wdrażanie najnowszych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa.
Complogic tworzy również rozwiązania dla biznesu z zakresu nowych technologii, od serwisów internetowych, po złożone systemy dedykowane.
Nasze doświadczenie udokumentowane jest wieloma realizacjami. Posiadane kompetencje pozwalają nam na wdrażanie nawet najbardziej rozbudowanych projektów internetowych.