Ruby on Rails Developer (Junior/Mid/Senior) 7000 - 12 000zł

Visuality

8 500 - 15 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia

Opis oferty

Ruby on Rails Developer (Junior/Mid/Senior)
7000 - 12 000zł PLN (on hand, B2B)
Visuality (http://www.visuality.pl/)
[Warszawa} Cześć,

Nazywamy się Visuality i jesteśmy Software Housem. Dokładnie takim jakich setki w Polsce... no może troszeczkę innym. Prawie cały zespół to Devovie, a więc ponad wszystko stawiamy na ciekawe, rozwijające nas projekty, bardzo szybki worflow oraz atmosferę w pracy i relacje między ludźmi.

Ten post z naszego bloga opisuje to nieco dokładniej:

Oferujemy:
7 000 - 12 000zł "on hand" (B2B)
Prywatną opiekę medyczną
Możliwość ciągłego rozwoju
Świetną atmosferę
Świeże owoce
Dobrą kawę (z lokalnej palarni)
Pomoc w zorganizowaniu wizy (jeżeli nie jesteś z Polski)

Jeszcze więcej szczegółów:

Wymagania

**Twoje zadania:**
Pracując z nami będziesz wykonywał projekty nie tylko dla klientów, ale też nasze wewnętrzne (np narzędzia do pracy) oraz open-source. Niezależnie od specyfiki, zawsze dzielimy się na małe zwinne zespoły i pracujemy zgodnie z TDD.

Stack technologiczny:
- Ruby on Rails
- MySQL or Postgres
- Redis
- Javascript
- React.js

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O Visuality

We look for the best people.