Programista PHP

Ligo Headhunters

do 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych
Narzędzia

Lubisz duże i ciekawe projekty? W naszej firmie wykorzystujemy najnowsze technologie takie jak Oracle, ElasticSearch czy RabbitMQ. Budujemy projekty według najlepszych standardów, duży nacisk kładąc na odpowiednią architekturę. Ligo Headhunters poszukuje kandydatów na stanowisko Programisty PHP, którzy będą wspierać międzynarodowy zespół IT.

Miejsce pracy: Długołęka k. Wrocławia

Opis stanowiska:
Pracując z nami miałbyś szansę poznać takie systemy jak Oracle, ElasticSearch czy RabbitMQ Rozwijamy produkty z których korzystają tysiące klientów z różnych krajów. Projektujemy i implementujemy rozwiązania, które pozwalają nam być liderami rynku e-commerce w Europie. Jeśli uwielbiasz nowe technologie i chciałbyś się realizować tworząc i utrzymując nasze produkty, nie zwlekaj I zgłoś się do nas już dziś. Czekamy na Ciebie!

Wymagania

Czego oczekujemy:
• Doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku PHP (wersja 5.4 i wyższa);
• Umiejętności pisania testów jednostkowych;
• Znajomości wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych;
• Znajomości systemów kontroli wersji;
• Doświadczenia w pracy z relacyjnymi i nierelacyjnymi systemami baz danych;
• Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną.
Mile widziane będą:
• Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (Oracle, Riak, ElasticSearch, itp);
• Doświadczenie w pracy w środowisku Linux;
• Znajomość rozwiązań przetwarzania asynchronicznego (RabbitMQ.);
• Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Oferujemy:
• Udział w zróżnicowanych i ciekawych projektach;
• Możliwość współdecydowania o kierunkach rozwoju utrzymywanych produktów;
• Elastyczne godziny pracy;
• Duże możliwości rozwoju wewnątrz firmy;
• Formę zatrudnienia zgodną z Twoimi preferencjami;
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie (adekwatnie do Twoich umiejętności) + premia;
• Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe;
• Pracę w nieformalnej atmosferze.

Zainteresowane osoby proszę o przysłanie CV na adres mail [email protected]

Proszę napisać dostepność do podjęcia nowej pracy oraz oczekiwania finansowe.

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064