Analityk IT (Dokumentalista)

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Uwielbiasz podróżować? Z FRU.PL połączysz swoją pasję z pracą.

Dołączając do nas, zaczniesz kreować nowatorskie rozwiązania, rewolucjonizujące rynek podróżniczy i e-commerce.

Jesteś specjalistą i szukasz miejsca, które pozwoli rozwijać Ci swoje talenty? A może pasjonują Cię wyzwania i jesteś gotowy, by zmienić swoje życie i zacząć karierę w czymś zupełnie nowym?

FRU.PL to miejsce dla ludzi kreatywnych, pozytywnych i nie bojących się trudnych zadań. Dołącz do nas i przekonaj się, że międzynarodowy biznes nie musi być korporacją. Bez sztywnych zasad, bez zbędnej hierarchii, bez zawężania kompetencji. Gotowy podjąć wspólne wyzwania? Aplikuj!

Wymagania i obowiązki

We FRU.PL będziesz się zajmować:
  • opisywaniem, tworzeniem, aktualizacją, kontrolą, opiniowaniem, dbaniem o aktualność i spójność dokumentacji specyfikacji funkcjonalnej, technicznej i sprzętowej;
  • identyfikacją, mapowaniem, modelowaniem, analizą i dokumentowaniem istniejących procesów biznesowych na potrzeby IT;
  • dbałością o dokumentowanie kodu i procesów tworzenia oprogramowania;
  • tworzeniem standardów, szablonów, procedur i nadzorowaniem nad ich wdrożeniem i stosowaniem;
  • proponowaniem i weryfikacją rozwiązań biznesowych / systemowych;
  • tworzeniem dokumentacji wymagań dla systemów w oparciu o analizę potrzeb biznesowych;
  • bliską współpracą z programistami, testerami i menedżerami projektów;
  • dbaniem o jakość produktów, interfejs użytkownika.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej wspierającej wytwarzanie oprogramowania i dokumentacji utrzymaniowej;
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji i pracy w grupie, zdolności perswazyjne;
  • doświadczenie w zbieraniu i dokumentowaniu wymagań użytkownika i określaniu standardów;
  • umiejętność tworzenia specyfikacji technicznych;
  • doświadczenie w kontaktach z klientem biznesowym;
  • rozwinięte zdolności analityczne;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • gotowość do poszerzania swojej wiedzy;
  • umiejętność tworzenia diagramów w BPMN, UML i doświadczenie w prototypowaniu będzie dodatkowym atutem.

FRU.PL zapewnia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wiedzy i doświadczenia;
  • wpływ na technologiczny kształt realizowanych projektów od pierwszych dni współpracy;
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne, kartę Multisport;
  • elastyczne godziny pracy;
  • świetną atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole specjalistów;
  • kursy i szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne;
  • kontrakt B2B, wsparcie od strony formalnej.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O FRU.PL

FRU.PL to nasza pasja. To wspólnie zbudowane przez nas środowisko, które fajnie żyje – jest naturalnym inspiratorem, motywatorem, zaraża i wciąga.

Nie jesteśmy korporacją, chociaż jest nas coraz więcej każdego roku. Pracujemy ze świetnymi ludźmi, dzięki którym codzienna praca jest przyjemnością. Wszyscy sporo wymagamy od siebie, stanowimy zgrany zespół.

Jest tyle ciekawych rzeczy do wymyślenia, odkrycia, zrealizowania. My chcemy je zrobić! Wystarczy mieć odpowiedni zapał i motywację. Cenimy talenty, dajemy duże możliwości rozwoju, jednocześnie pozwalamy na znalezienie własnej drogi. Dla niektórych to bardzo głęboka specjalizacja, dla innych bardzo szybki awans i prowadzenie ambitnych projektów. Nie musisz być certyfikowanym mistrzem świata by dołączyć do FRU!

Szukamy osób z głową pełną pomysłów, które szybko się uczą i emanują pozytywną energią. To, czego oczekujemy od Ciebie to zaangażowanie, chęć do pracy i pasja, które będą Twoim motorem we współpracy z FRU.

Jeżeli czujesz, że to masz – aplikuj do nas!

Daj się zarazić FRU!