Programista C++

  • Wrocław
  • Umowa o pracę

InsERT S.A. – lider oprogramowania dla firm – poszukuje osoby na stanowisko:

PROGRAMISTY C++

(nr ref.: PRC/INS/04/2014)

Jeśli swobodnie programujesz w tym języku i nie jest Ci obcy SQL, przyjdź do nas!

Jeśli interesują Cię technologie Microsoft, ciekawe możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na pełen etat – zgłoś się na rozmowę. Więcej o rekrutacji na: www.insert.com.pl/kariera.

Wymagania i obowiązki

Wymagamy:
  • umiejętności programowania w języku C++ w stopniu bardzo dobrym,
  • znajomości technologii i pojęć związanych z bazami danych (w szczególności MSSQL),
  • wysokiego poziomu kreatywności i samodzielności,
  • znajomości systemu Windows i technologii Microsoft.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość MFC i ATL,
  • znajomość Microsoft Visual Studio,
  • znajomość C#/.NET.

Oferujemy

  • Korzystne pakiety medyczne
  • Program Benefit Systems
  • Korzystne pakiety ubezpieczeń

Informacje o rekrutacji

Oferty należy wysyłać na adres e-mail [email protected] z podaniem numeru referencyjnego (PRC/INS/04/2014). Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dołączenie czytelnie podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez InsERT S.A. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29/08/1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883).