JDD 2016 - wygraj bilety lub 15% zniżki na konferencję Java w Krakowie

Odpowiedz Nowy wątek
Ola JDD
2016-07-22 14:19
Ola JDD
0

W jesieni rusza kolejna edycja JDD - konferencji dla wszystkich programistów Java.

  • Termin: 10-11 października
  • Miejsce: Hotel DoubleTree by Hilton w Krakowie.

Dla tych z Was, którzy wybierają się na JDD, mamy rabat -15% na wejściówki na JDD z kodem: JDD_4programmers

Mimo, że to okres wakacyjny, a do konferencji jeszcze dużo czasu, sporo się u nas dzieje. Jeszcze do poniedziałku trwa Call for Papers, dlatego jeśli lubicie występować na scenie i dzielić się wiedzą, możecie zgłaszać pomysły przez formularz. Wyborem tematów zajmuje się Rada Programowa złożona z liderów polskich JUGów. Również w związku ze współpracą z JUGami w tym roku po raz kolejny przyznamy tytuł JUGmajstra - najlepszego prelegenta rozpoczynającego karierę na ogólnopolskiej scenie (głosują uczestnicy JDD).

Dla tych, którzy pracują w zespołach, mamy też wakacyjny fotokonkurs - JDDream Team. Wystarczy zrobić zdjęcie i wrzucić je z ciekawym opisem za pomocą formularza na stronie - każdy uczestnik dostaje 15% zniżki, a zwycięski zespół wygrywa wejściówki na JDD 2016 i 4Developers 2017.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: http://16.jdd.org.pl

Pozostało 580 znaków

Ola JDD
2016-10-03 12:42
Ola JDD
0

Do JDD został już tylko tydzień - dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na udział w JDD, mam świetną wiadomość. Do środy trwa akcja Late Birds - wejściówki kosztują tylko 499 zł. Wystarczy przy rejestracji wpisać kod: LATEBIRDS. Więcej informacji na: http://16.jdd.org.pl/latebird/

Zapraszam Was też do odwiedzenia strony i zapoznania się z tegoroczną agendą :)

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0