16 kwietnia 2016r. w Łodzi odbędzie się konferencja GET.NET – będzie to już piąta edycja wydarzenia związanego z technologiami .NET i pokrewnymi jaka odbędzie się w Łodzi.
W programie planowane są 2 równoległe sesje konferencyjne zaś udział w samym wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorem konferencji jest firma Sii, najszybciej rozwijająca się firma IT i inżynierii w Polsce. Patronami medialnymi są serwis Spotkania-IT i Młodzi w Łodzi, TVP Łódź.
W programie konferencji GET.NET znalazły się prelekcje m.in. programistów i blogerów Maurice’a de Beijer i Marcina Malinowskiego, czy Michała Łusiaka. W czasie konferencji, która odbędzie się na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, poruszane będą m.in. zagadnienia Internetu rzeczy (Internet of Things) i jak się ma do tego platforma .NET, paradygmatu chmury czy architektury aplikacji. Konferencja jest bezpłatna i skierowana jest do pasjonatów technologii .NET i pokrewnych. Szczegółowy plan oraz informacje o prelegentach, a także formularz rejestracyjny znajdują się na stronie konferencjaget.net
Organizatorem konferencji jest Sii, najszybciej rozwijająca się firma IT i inżynierii w Polsce. Partnerami konferencji zostali serwis 4programmers, Warszawska Grupa.NET, Łódzka Grupa Profesjonalistów .NET.

Konieczna wcześniejsza rejestracja. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
ZAPRASZAMY!!!