Hej Społeczności,

Przychodzę poprosić o pewną pomoc - Wasze doświadczenie.

4 miesiące temu prosiłem na tym forum o info do małej ankiety (dziękuję!) i od tamtego czasu, powoli tworzę bloga: SzkolaKierownikow.it

Ogólnie czuję, że gdy przechodzimy ze ścieżki technicznej na ścieżkę managerską, brakuje dobrych i kompleksowych informacji/praktyk na czym się skupić, żeby było dobrze.

Wrzuciłem już trochę darmowych materiałów np. dokument o feedbacku (plus mały uzupełniający film), ebooka o tym co ważne w zarządzaniu zespołem dla początkujących i kilka innych. Całkiem sporo osób już pobrało materiały i zapisało się na newsletter.

Teraz tworzę pierwszą komercyjną rzecz - szkolenie. Mam masę tematów zgrupowanych w zagadnienia np. budowanie zespołu, zarządzanie, motywowanie, feedback, delegowanie, lider, komunikacja, zmiana, rekrutacja i kilka innych. Może dzięki temu chaos uda się nieco okiełznać i ludzie popełnią mniej błędów niż ja swego czasu ;-)

Chciałbym od Was usłyszeć, z czym w pracy z zespołem najbardziej się zmagacie, co było dla Was zaskakujące, na co nie czuliście się przygotowani?

Jedno pytanie na które można dać odpowiedź w tej ankiecie.

Bardzo dziękuję za pomoc :)

Adrian Sasin

ps Jeśli zostawicie swojego maila tutaj to obiecuję dać sensowną zniżkę na szkolenie.