Bulldogjob

Bulldogjob
2018-09-28 10:08

Cześć! Często pojawiają się pytania o zarobki - co zresztą widać po wątku Ile zarabiacie? - dlatego chcemy rozwiać wątpliwość i zbadać m.in. ile zarabia się w branży IT. Aktualnie mamy 1423 ankiety. Kończymy zbieranie danych pojutrze.

Weź udział w badaniu i dołóż swoją cegiełkę w walce ze stereotypami branży IT. Ankieta jest anonimowa i nie zajmie więcej niż 10 minut.
https://ankieteo.pl/survey/ankietabulldogjob

Oprócz zarobków będziemy badać najpopularniejsze języki programowania, stylu pracy, oczekiwań od firm, jak zainteresowań. Chcemy walczyć ze stereotypsmi i pokazać świat polskich programistów. Bez owijania w bawełne - chcemy zobaczyć, jak naprawdę wygląda branża IT.

Więcej szczegółów jest w wątku o samym badaniu: Badanie programistów - ile zarabiamy?

Dziękujęmy wszystkich, którzy dotychczas poświęcili swój czas i wypełnili ankietę. Odwdzięczymy się raportem z opracowanymi wynikami :)

ElGato

@Bulldogjob: macie błąd w ankiecie, kiedy "wyklikuję" swój wiek na strzałce "do góry" to nie mogę przejść do kolejnego ekranu... Sorry testerskie zboczenie ;)
Edit: to samo dotyczy stażu pracy (tu również nie można wyklikać lat), poza tym źle zrobiono suwaki na skali 1-10: nie mogę pozostawić wartości 1 - chociaż tego pragnę ;) - ponieważ ankieta krzyczy na mnie "ważne abyś zmienił ustawienie każdego z suwaków". Wiem, wiem, że ankieta jest zrobiona na ankieteo, ale następnym razem znajdźcie lepszą formę.
Btw.: fajna ankieta, zrobiona :)

Bulldogjob
2018-09-25 08:48

Java 11 już dostępna 💣
Na jakie nowości możemy liczyć? Czy warto zrobić upgrade? Czy licencja będzie płatna?
Na te (a także inne) pytania odpowiedział Adam - redaktor naczelny naszego portalu 👌

https://bulldogjob.pl/news/440-java-11-nowa-wersja-juz-dostepna

somekind

Nie ma takiego związku frazeologicznego "ciężki orzech do zgryzienia". Problem z gryzieniem orzechów polega na ich twardości, a nie ciężarze.

furious programming

Bym wolał po najtwardszej linii oporu iść, niż ciężko orzechy gryźć.

Choć ciężar tych drugich można zmniejszyć, wysyłając je w przestrzeń międzygwiazdową, albo chociaż na Księżyc. Tak więc apeluję do wszystkich, uwolnijmy orzechy od tyranii grawitacji!

Bulldogjob
2018-07-17 14:18

Znasz najnowsze możliwości TypeScript 2.8? Piotr zna i o tym napisał (Software Developer z Dynatrace Lab Gdańsk). Dowiesz się, jak utworzyć typ, który wyeliminuje z interfejsu klucze niespełniające pewnego warunku. Masz pomysł, jak wykorzystać to rozwiązanie - poza przykładami podanymi przez Piotra? 🤔 Daj znać w komentarzach!

Kliknij, aby przejść do artykułu ✌🏻

Bulldogjob
2018-06-04 13:52
kate87

Ech a Rammstein, Oomph, Scooter, die Totten Hosen, Scorpions, Thomas Godoj, Polak który wygrał niemieckiego idola. I to nie jeden śpiewający Polak w Niemczech.:)