somekind

  1. Prawa Gąsiennica @ Rudy 102
somekind
wczoraj, 02:30

Hmm...

superdurszlak

@furious programming: nie chciałem być pierwszym, który je wspomni :P wystarczająco często popełniam wtopy mówiąc coś w stylu czemu to wygląda jak <coś zbereźnego>? :D

somekind

Hmm, nie myślałem o tym w ten sposób. Dla mnie od początku było widać U NAS. Ale widzę, że na forum dominuje inna opcja. Ale nie oceniam.

somekind
2019-02-14 13:47

Ktoś coś rozumie?

Julian_

Pewien profesor na wydziale matematycznym uniwersytetu po zagmatwanej odpowiedzi studenta powiedział
prof: ech, wiesz po czym poznaje się człowieka rozumnego?
stud: ...
prof: po tym, że komunikuje się w zrozumiały sposób. Rozumiesz?
stud: ...nie

Michał Kuliński

Tymczasem na Wykopie:

Mirki - kupiłem sobie niedużego wana, lubię nim jeździć sobie po województwie. Zgłoszę się do TVN Turbo, bo zamierzam zaproponować im, aby zrobili o nim program. Dokładnie nie wiem jeszcze, jak się będzie nazywał ten Program O Wanie, więc otwieram nowy tag: #programowanie - zapraszam do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

somekind
2018-12-31 04:04

Też tak macie, że gdy w Firefoxie pojawia się monit odnośnie aktualizacji z tą ikonką serduszka, to pierwsza Wasza myśl, że to pewnie coś o WOŚP?

Marooned

W pracy zostałem zmuszony przez firmę to aktualizacji, ale w domu niestety powoli sama Sieć mnie zmusza, bo ostatnia wersja FF z działającymi rozszerzeniami (XUL) przestaje sensownie działać (Fejs zamula jakbym miał 386, na githubie nie da się nawet przełączyć na zakładkę preview - a to przecież nie jakieś IE6, więc dziwna sprawa). Problem w tym, że FF bez starych rozszerzeń jest tak samo cienkie jak Chrome i IE :(

somekind
2018-12-12 01:55

Ja to mam jakiegoś dziwnego pecha.

somekind

@jarekr000000: zawsze są ludzie z wieży, nawet jak wdrażasz cms dla warzywniaka. Jak nie widzisz nikogo z wieży to może znaczyć, że włašnie jesteš tym gościem. To smutne, że tak uważasz, brzmi jakbyś nigdy nie pracował w sensownej organizacji.

jarekr000000

@Hispano-Suiza: byłem kiedyś na maratonie filmowym Wścieklych pięści węża. Najlepszy maraton ever. Ludzie śpiewający piosenki z filmu. Cała sala recytująca monolog o bracie Andrzeja (o tym co nie miał brody na brodzie).

somekind
2018-12-12 01:43

Stare dziady, które do tej pory nie zauważyły, że CPN zniknął, teraz pewnie się ucieszą: https://businessinsider.com.p[...]_00d&srcc=ucs&utm_v=2

cerrato

A potem zaczniesz sobie to przesuwać - "mam dopiero 55, koło 70-tki to są staruchy" :D

Azarien

@cerrato: bo jak to logo powstawało to było wzornictwo, a nie dizajn :P a ten dystrybutor to chyba strzela sobie w „głowę”.

somekind
2018-11-25 02:29

Unikalne nagranie masażu serca sowy przez kota przeszkolonego z pierwszej pomocy:

IMAGE ALT TEXT HERE

WeiXiao

@somekind: Uważałbym z takimi oświadczeniami, bo w więzieniu raczej nie podyskutujesz nt. MVC :D

vpiotr

Huskie tez przynosza rozne zwierzaki. Czasem troche wieksze. Najbardziej pamietny taki numer: huski z cala kura w pysku (ze skrzydlami po bokach) udajacy ze nic sie nie stalo.

somekind
2018-10-04 13:49

Właśnie dostałem z Allegro maila, że oferta, która obserwuję potaniała o -46%: z 1499zł na 799zł.
Klasa do procentów w Javie chyba się popsuła. :(

kate87

@Spine: nie, raczej moje gapiostwo, a u kolegi nadmiar siły i w efekcie dostałam w rękę. Co do wzrostu to kolega jest niższy ode mnie ;)

Spine

@kate87: no nic... ja stawiałem na to, że drzwi były automatyczne i chodziło Ci o ich złe oprogramowanie :D Co by się zgadzało z treścią wpisu na mikroblogu (że klasa w Javie się popsuła).

somekind
2018-07-25 01:08

Ministranci Cyfryzacji jak zwykle żyją przyszłością.

czysteskarpety

w epuap w zależności ile razy odświeżysz stronę to masz inne zakładki do wybrania, chyba było pite przez jakiegoś studenta jak to robił :]

loza_szydercow

Teraz jak czytam historię tego projektu to on chyba kilka razy już zmieniał wykonawcę (albo komponenty były robione przez niezależne firmy) i chyba co najmniej raz był przepisany. Jakby to się udało to pisaliby o tym w książkach o zarządzaniu. Co ciekawe - Elixir, podobnie nowatorski i wrażliwy system został wdrożony i działa świetnie.