Programista SQL / IT Support

People Sp.z.o.o
  • Umowa o pracę Umowa

Agencja personalna People sp.z.o.o dla swojego międzynarodowego Klienta poszukuję osób na stanowisko Programisty SQL / IT Support

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Tworzenia procedur wspierających zarządzanie jakością danych
  • Tworzenie raportów oraz automatyzacja procesów z wykorzystaniem technologii SQL Server Agent, Interation Services, Reporting Services
  • Udział w pracach programistycznych mających na celu rozwój oraz utrzymanie oprogramowania fukcjonującego w firmie
  • Nadzorowanie poprawności funkcjonowania obszaru IT w firmie
  • Wsparcie techniczne użytkowników biurowych
  • Nadzór nad sprzętem IT w siedzibie spółki
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Dobra, praktyczna znajomość technologii Microsoft SQL Server oraz języka T- SQL
  • Znajomość Reporting Services lub Integration Services będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość C#, JAVA, Delphi lub innego obiektowego języka programowania
  • Mile widziana znajomość innych technologii Microsoft tj. Windows Server, SharePoint, Active Directory
  • Umiejętność do pracy w grupie
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiający komunikację oraz tworzenie dokumentacji techniczne
Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku oraz duże możliwości rozwoju kariery
  • Dwa razy w roku szkolenia Microsoft
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty Multisport i Benefit
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty