Programista SQL / IT Support

People Sp.z.o.o
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych

Agencja personalna People Sp. z.o.o dla swojego międzynarodowego Klienta poszukuję osoby na stanowisko Programisty SQL/ IT Support

Wymagania

Zakres obowiązków: Tworzenia procedur wspierających zarządzanie jakością danych
Tworzenie raportów oraz automatyzacja procesów z wykorzystaniem technologii SQL Server
Wspieranie integracji danych na potrzeby hurtowni danych
Udział w pracach programistycznych mających na celu rozwój oraz utrzymanie oprogramowania fukcjonującego w firmie

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
Dobra znajomość relacyjnych baz danych
Dobra znajomość języka SQL
Doświadczenie w tworzeniu procedur w języku T-SQL lub PL\SQL lub w programowaniu w jednym z języków (C#, JAVA, Delphi)
Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
Umiejętność do pracy w grupie
Znajomość języka angielskiego umożliwiający komunikację oraz tworzenie dokumentacji techniczne

Nasz Klient oferuje:

Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku oraz duże możliwości rozwoju kariery
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
Prywatną opiekę medyczną
Karty Multisport i Benefit
Ubezpieczenie na życie
Dostęp do najnowszych produktów