Programista PHP

Cinkciarz.pl Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze FinTech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT zatrudnionych w spółce.

Wymagania

Zakres obowiązków będzie obejmował:
  • udział w projektowaniu, implementacji oraz utrzymaniu modułów platformy wymiany walut przez Internet oraz innych projektów rozwijanych przez firmę.

Wymagania:

  • minimum 2 lat doświadczenia w programowaniu obiektowym PHP (znajomość
  • frameworków PHP: CakePHP, Symfony lub innych),
  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL),
  • znajomość JavaScript (jQuery lub inne),
  • znajomość XML, CSV, JSON,
  • znajomość XHTML, CSS i standardów W3C,
  • znajomość GIT,
  • mile widziana znajomość Web Services (SOAP, REST),
  • kreatywność i komunikatywność.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz udział w konferencjach branży IT
  • Lekcje języka angielskiego z native speaker'em
  • Udział w zajęciach sportowych
  • Firmowa biblioteka
  • Bilety na wydarzenia sportowe
  • Świeże owoce
  • Wsparcie w relokacji do Zielonej Góry

O Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

www.cinkciarz.pl
Cinkciarz.pl dostarcza usługę internetowej wymiany walut klientom indywidualnym i biznesowym. Serwis wyróżniają atrakcyjne kursy walut oraz szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Użytkownik ma możliwość wyboru modelu transakcyjnego oraz narzędzi dopasowanych do jego preferencji. Dostęp do usług serwisu ułatwiają aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe. Analitycy Cinkciarz.pl są regularnie wyróżniani przez wiodące agencje informacyjne za trafność prognoz walutowych. Firma jest partnerem Chicago Bulls, turnieju UEFA EURO U21 i Reprezentacji Polski w piłce nożnej.