Starszy Programista PHP

Business Consulting Center

8 000 - 16 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych

Reprezentuję grupę BCC, która jest niezależną firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania. Obecnie poszukujemy Starszego Programisty PHP z b. dobrym angielskim i mile widzianym doświadczeniem w organizacji pracy developerów.

Wymagania

Wymagania: znajomość PHP, MySQL, E-commerce, mile widziana znajomość CS-Cart
Obowiązki: usprawnienie wydajności kodu systemu e-commerce opartego na PHP (CS-Cart)
Stawka: jesteśmy otwarci, ale myślę że 1000zł/dzień netto to byłaby już zaporowa kwota.
Forma zatrudnienia: B2B, ewentualnie umowa o pracę Starszy Programista PHP wesprze nas w projektach, które realizujemy dla dużej firmy z Krakowa (międzynarodowa firma produkcyjna), u której wdrażaliśmy system SAP. Jest to praca na pełen etat, stacjonarnie i rozpoczyna się w lutym 2016 roku (możliwy też marzec). Obecny projekt dotyczy rozwoju i utrzymania portalu dla klientów.

Proszę aplikować na [email protected]