Programista Dynamics AX

PGB HR

8 000 - 10 000 zł netto

Inne

Agencja Personalna PGB HR poszukuje dla swojego stałego Klienta – międzynarodowej firmy z branży artykułów wyposażenia domowego, dekoracyjnej poszukuje osoby na stanowisko: Programista Dynamics AX

Zakres obowiązków:

• projektowanie/programowanie aplikacji, raportów i obiektów bazodanowych
• wsparcie informatyczne
• wdrażanie i testowanie projektów informatycznych
• nadzorowanie pracy aplikacji
• badanie i analiza nowych technologii i rozwiązań informatycznych

Klient oferuje:
• pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• pracę na samodzielnym stanowisku
• atrakcyjne wynagrodzenie
• bogaty pakiet socjalny.

Wymagania

Wymagania:
• znajomość programowania w systemie Microsoft Dynamics AX (X/X++)
• doświadczenie w budowaniu rozwiązań informatycznych
• umiejętności projektowania i wykonywania rozwiązań
• szkolenie użytkowników w zakresie rozwiązań
• wyższe wykształcenie o profilu informatycznym
• dobra znajomość języka angielskiego Mile widziane:
• znajomość technologii MS SQL Server lub SharePoint
• znajomość praktyk ITIL