Programista PHP

Tomsky
  • Umowa zlecenie Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://www.tomsky.pl WWW

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Poszukujemy programisty PHP oferujemy:

 pracę w miłej atmosferze w zespole młodych osób
 możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
 uczestnictwo w ciekawych projektach
 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

www.Tomsky.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)

Wymagania

wymagania:  dobra znajomość PHP poparta doświadczeniem
 podstawowa znajomość jednego z systemów CMS (preferowane: Wordpress, Joomla)

lub Jeżeli masz doświadczenie i znasz dobrze jeden z systemów CMS i trochę PHP, też jesteś boski

 podstawowa znajomość MySQL
 mile widziana znajomość Ajax i Prestashop
 umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
 zaangażowanie, rzetelność i terminowość realizowanych działań

obowiązki:

 tworzenie stron i aplikacji internetowych
 rozwój oraz modyfikacja istniejących produktów
 wyszukiwanie i naprawa ewentualnych błędów
 stały kontakt z Klientami firmy
 dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prysznic