Java Developer

od 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework

Naszym klientem jest firma z branży IT - lider w branży tworzenia rozwiązań mobilnych. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku, gdyż działa już od kilkunastu lat i cały czas poszerza swój zespół o kreatywnych developerów otwartych na innowacyjne projekty.

Wymagania

Obowiązki:
• Tworzenie i rozwój serwerów aplikacyjnych w technologii Java,
• Projektowanie i rozwój interfejsów użytkownika z użyciem technologii Apache Wicket,
• Praca w zespole programistów aplikacji mobilnych i serwerów aplikacyjnych.

Wymagania:
• Znajomość mechanizmów i architektury tworzenia serwerów aplikacyjnych/aplikacji biznesowych w technologii Java,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość bibliotek SpringFramework i Hibernate,
• Znajomość biblioteki Apache Wicket,
• Znajomość architektury REST (w tym bibliotek Jersey, JSON),
• Znajomość technologii XML, (X)HTML,
• Umiejętność programowania zorientowanego obiektowo,
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT i SVN,
• Znajomość języka SQL,
• Otwartość i ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy,
• Komunikatywność, rzetelność, samodzielność, motywacja do pracy,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Dowolną formę zatrudnienia,
• Stałe podnoszenie kwalifikacji,
• Pracę w młodym zespole.