JavaScript Developer [9 000 - 13 000 zł/brutto] Warszawa

Sales For

Firma SALES FOR w imieniu swojego Klienta, lidera na rynku dostawców usług IT dla sektora finansowego – najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucji finansowych poszukuje kandydatów na stanowisko:
Java Script Developer
Nr Ref: JD/W/174/2015
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
- Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu
- Dokumentacja wykonanej pracy

Wymagania:
- Javascript - poziom zaawansowany
- HTML 5
- CSS 3
- AJAX
- jQuery
- Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (częsta komunikacja z anglojęzycznymi klientami) Oferujemy:
- Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery
- Umowę na czas nieokreślony

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr JD/W/174/2015

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).