Senior Front-end Developer (JS+AngularJS)

Craftware Sp. z o.o.

60 - 80 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
  • Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
  • Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
  • Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów

Wymagania

Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwój warstwy front-end'owej aplikacji
  • Współpracę z programistami back-end
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Praca w oparciu o Agile

Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość technologii: JavaScript, Angular.js, CSS, HTML
  • Doświadczenie w implementacji wzorców projektowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość innych języków programowania (preferowane: Java/Salesforce) oraz zwinnych metodyk rozwijania oprogramowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic