Administrator baz danych i tester aplikacji

Networked Energy Services

5 000 - 6 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

Networked Energy Services Polska poszukuje administratora baz danych i aplikacji, dla wsparcia naszej linii produkcyjnej urządzeń smart grids w Kwidzyniu. Inżynieryjny i operacyjny zespół wspierający to stanowisko znajduje się w San Jose, w Dolinie krzemowej w Kalifornii. Osoba na tym stanowisku pracować będzie głównie Kwidzyniu i Gdańsku ale musi być gotowa na okresowe wyjazdy do USA, włącznie z miesięcznym szkoleniem wprowadzającym. Stanowisko raportuje bezpośrednio do grupy odpowiedzialnej za łańcuch dostaw i produkcję.

Wymagania

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:
• Kluczowy zakres odpowiedzialności opiera się na obsłudze, konserwacji i bieżącej dokumentacji programów bazodanowych produkcyjnych oraz skryptów wykorzystywanych do tworzenia plików wyjściowych związanych z dostawami realizowanymi na rzecz klientów i raportów postępu.
• Śledzenie i archiwizacja raportów tworzonych w ujęciu zmian produkcyjnych
• Zarządzanie replikacją baz danych pomiędzy wieloma systemami i lokalizacjami
• Aktualizacja Oprogramowania PC i plików wsadowych dla systemów testujących dla linii nowych produktów
• Pierwszy kontakt konserwacji stanu jakościowego typowych dla przechowywania i odzyskiwania informacji produkcyjnych
• Pierwszy kontakt w obsłudze problemów IT występujących na linii produkcyjnej, do momentu przejęcia obsługi przez Zespół IT bazujący w USA
• Elastyczne godziny pracy wynikające z czasu produkcji, włączając uczestnictwo w spotkaniach online z zespołem w USA poza godzinami roboczymi w Polsce. Oczekiwane umiejętności: Płynna praca administracyjna Microsoft SQL Server
• Podstawy administracji
• Zarządzanie użytkownikami i architekturą
• Administracja i obsługa replikacji
• Zarządzanie back-upem i awaryjne odtwarzanie danych
• Doświadczenie w pracy z wirtualnymi serwerami Silne zdolności diagnostycnze i naprawcze W orientacji na proces:
• Płynny angielski - w mowie i piśmie

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Networked Energy Services

NES. The Smart Grid People
Networked Energy Services Corporation (www.networkedenergy.com) is a global smart energy leader in the worldwide transformation of the electricity grid into an energy control network, enabling utilities to connect to their customers, offer new services and help utilities compete more effectively, through solutions which can help reduce operating costs, provide expanded services and help energy end users to become active participants in energy conservation.