C++ Game Developer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

6 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Inne

Dla międzynarodowego studia gamedev szukamy obecnie C++ Developera do stałej współpracy przy bieżących projektach na platformy mobilne.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie w granicach 6-10k netto/m-c
- Dowolną formę współpracy
- Pomoc w relokacji
- Prywatną opiekę lekarską
- Elastyczne godziny pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Obowiązki:
- Tworzenie, rozwijanie i testowanie kodu gry
- Profilowanie i optymalizacja istniejącego kodu
- Dotrzymywanie terminów i deadline'ów
- Współpraca z pozostałymi członkami zespołu Wymagania:
- Doświadczenie w programowaniu w C++ (programowanie obiektowe, zarządzanie pamięcią, STL)
- Znajomość OpenGL
- Umiejętność debugowania/optymalizacji kodu
- Umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane doświadczenie w branży gier

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.