Web Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Opis Stanowiska
Realizujemy nowy projekt, dlatego do naszego zespołu developerskiego poszukujemy programisty, który będzie z nami współtworzył innowacyjny system w obszarze zdrowia.

Prosimy aplikować poprzez http://www.praca.connectmedica.com/input_categories/84

Wymagania

Zadania:
  • Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript.
  • Udział w tworzeniu i implementacji innowacyjnych aplikacji webowych.
  • Analiza wymagań i szacowanie pracochłonności zadań.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3.
  • Dobra znajomość JavaScript.
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design.
  • Dobra znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN).
  • Wyższe wykształcenie.
  • Mile widziane zainteresowanie technologiami PhoneGap, technologiami webowymi i architekturą informacji.

Oferujemy

  • Unikalną możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia innowacyjnego systemu w obszarze zdrowia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery oraz szkolenia zawodowe.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów dla kluczowych klientów w branży farmaceutycznej.
  • Przyjazną atmosferę pracy w ciekawym i zgranym zespole.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com