Programista Java / C# (Warszawa / Ursynów)

New-Invest

10 000 - 14 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Opis oferty

Poszukujemy Pracownika na stanowisko: Programista Java / C#
Wynagrodzenie: 10000 - 14000 PLN netto

Jest to samodzielne stanowisko, które wymaga od Kandydata dobrej znajomości języka Java jak i C#. Zatrudniona osoba będzie miała 100% wpływ na projektowanie/tworzenie architektury.

Jako naszemu Pracownikowi zaoferujemy Ci:

• prywatną opiekę medyczną,
• dodatkowe ubezpieczenie na życie i od NW,
• kartę Benefit Multisport,
• budżet na dodatkowe kursy,
• certyfikaty,
• wyjazdy na konferencje

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

• stworzenie systemu operacyjnego np. do likwidacji szkód
• zapewnienie integralności i komunikacji pomiędzy różnymi środowiskami
• przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne
• sporadyczne wyjazdy do siedziby IT (Francja) – raz na kwartał

Wymagania

Jeżeli: • znasz bardzo dobrze język Java (framework Hibernate) i C#
• posiadasz umiejętność tworzenia architektury typu klient serwer czyli n- tier, która polega na rozdzieleniu interfejsu użytkownika, przetwarzaniu i składowaniu danych na kilka osobnych warstw do tego, by system operacyjny mógł działać bez zarzutu i nie wpływało to negatywnie na funkcjonowanie pozostałych warstw systemu.
• znasz język angielski (kontakt z zagranicznymi działami IT, posiadasz doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych.

Nie czekaj z nadesłaniem CV !

Adres mailowy: [email protected]

Metodologia pracy

O New-Invest

Szukamy Pracownika do naszego zespołu Programistów :)

Stanowisko: Programista C++

Miejsce pracy: Katowice

Wynagrodzenie: 7500 PLN netto – Umowa o Pracę

                                              9400 - 9650 PLN netto – B2B

Klient: nowoczesna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw z różnych branż.

Dla Pracownika:

-           przy B2B – 26 dni płatnego urlopu

-           pracę w międzynarodowym środowisku

-           udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności Pracownika

-           imprezy sportowe, wyjazdy integracyjne

Wymagania:

-           biegła znajomość C++

-           doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych

-           znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle)

Zadania na tym stanowisku to między innymi:

-           tworzenie oraz implementacja oprogramowania w C++

-           rozwój aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem

-           testowanie oprogramowania

-           korzystanie z relacyjnych baz danych, SQL

[email protected]