Programista embedded

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją systemów wbudowanych wykorzystywanych w zastosowaniu przemysłowym, poszukujemy Programistów C do pracy w Dziale Rozwoju w centrum Wrocławia.

Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
-możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej, międzynarodowej firmie
-pakiet szkoleń
-pakiet socjalny

Wymagania

Obowiązki: -praca w Dziale Rozwoju przy tworzeniu oprogramowania w języku C
-projektowanie oprogramowania do elektronicznych sterowników
-rozwój oprogramowania zgodnie z wymaganiami klienta
-prowadzenie procesu rozwoju i wdrażania oprogramowania na systemy wbudowane
-sporządzanie dokumentacji
-ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji projektu

Oczekujemy:

-wyższe wykształcenie z dziedziny IT / telekomunikacji / elektroniki lub pokrewnych
-min. 2 lata doświadczenia zawodowego w rozwoju oprogramowania
-bardzo dobra znajomość języka C
-doświadczenia w pracy z mikrokontrolerami 8- i 16-bitowymi
-znajomości narzędzi do wersjonowania kodu i zarządzania zmianami
-wiedzy z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej
-dobrej znajomości j. angielskiego (j. niemiecki będzie dodatkowym atutem)
-doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na systemy wbudowane będzie atutem
-mile widziane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania zgodnie z modelem V, znajomość standardów kodowania oraz praktyczna znajomość języka UML

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!