Programista PHP

Unity-t
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

  • http://www.unity-t.pl WWW

Język programowania
Baza danych

Unity-T Sp. z o.o. jest silnie rozwijającą się spółką technologiczną tworzącą unikalne na rynku rozwiązania informatyczne klasy ERP i CRM. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nieprzeciętnych, zaangażowanych w to co robią osób chętnych poszerzać swoje umiejętności w gronie najlepszych specjalistów na rynku. Ze swojej strony oferujemy udział w nietuzinkowych projektach, które pomogą rozwinąć umiejętności programistyczne oraz architektoniczne. Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz elastyczne godziny pracy.

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: KR/P/PHP

Oferujemy:

* Pracę przy autorskich innowacyjnych projektach
* Umowę o pracę
* Elastyczny czas pracy
* Przyjazną atmosferę
* Pracę w metodyce SCRUM
* Dofinansowanie do programu MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wymagania

Wymagania: * Bardzo dobra znajomość PHP > 5.3 OOP
* Dobra znajomość SQL – PostgreSQL + PlPgSql
* Samodzielność i świetna organizacja pracy
* Mile widziana znajomość frameworka ExtJs lub innego opartego na JS
* Znajomości wzorców architektonicznych
* Znajomości języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej

Obowiązki:

* Programowanie aplikacji na podstawie przekazanych wymagań, oraz tworzenie dokumentacji do tworzonego kodu wraz z inspekcją kodu.

Metodologia pracy

O Unity-t

Unity-t miejsce, w którym po prostu dobrze się pracuje