PHP HIGH SCALE DEVELOPER

Find Staff

Dla naszego Klienta, niemieckiej Firmy działającej w branży informatycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Düsseldorf

Wymagania

Zakres obowiązków:
- tworzenie i wdrażanie strategii dla dużych skalowanych serwerów (obliczenia rozproszone, buforowanie podręczne itp.),
- rozwój i utrzymanie projektów aplikacji internetowych PHP,
- wdrażanie interaktywnych interfejsów użytkowników, np. przez feedback (sprzężenie zwrotne) z websockets.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub porównywalny poziom wykształcenia uzyskany przez szkolenia i doświadczenie zawodowe,
- minimum 5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych (dokonywanie analiz, testów jednostkowych, tworzenie wzorów projektowych i architektury),
- bardzo dobra znajomość PHP, HTML5, CSS, jQuery i Javascript,
- duże doświadczenie w pracy z systemem baz danych MySQL (znajomość Redis i Hadoop będzie dodatkowym atutem),
- bardzo dobra znajomość MVC Framework (np. Symfony 1 lub 2 albo ZEND),
- doświadczenie z TDD oraz PHPUnit,
- doświadczenie z witrynami o dużym obciążeniu oraz narzędziami takimi jak Memcached, nodeJS,
- mile widziana znajomość Elastica, nginx, Smarty, lessphp.

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie ,
- ciekawe projekty z wykorzystaniem nowoczesnej technologii,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole ,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w Düsseldorfie,
- możliwość wzięcia udziału w niemieckich kursach/szkoleniach,
- dodatkowo zapewniamy możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych,
- pomoc w przeprowadzce / zmianie miejsca zamieszkania .

Osoby chcące aplikować i spełniające w/w warunki prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem „PHP High Scale Developer"