Staż w StepStone- Altassian Admin

StepStone Services

2 000 zł netto

Język programowania

StepStone Services poszukuje osób które chcą się uczyć i rozwijać.
Do jednego z naszych teamów poszukujemy kogoś kto chciałby rozpoczać swoją karierę w IT. Proponujemy płatny staż na okres 3 miesięcy i oczywiście możliwość zatrudnienia po odbytym stażu.

Zdobędziesz u nas wiedzę i doświadczenie.

Nasze biuro mieści się na Mokotowie i jest urządzone w stylu StarWars :)
Panuje u nas luźna i przyjemna atmosfera.

Wymagania

Zadania:
  • Przede wszystkim chęć do nauki.
  • Wykonywanie zadań związanych z Atlassian JIRA i Confluence administration.
  • Konfigurowanie wymienionych produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi.
  • Rozszerzeanie funkcjonalności wspomnianych aplikacji poprzez pisanie sktyptów.
  • Komunikacja z IT i biznesem.

Oczekiwania:
  • Podstawy administracji serwera Linux.
  • Znajomość podstaw programowania.
  • Ogólne zrozumienie webappliactions.
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java i / lub Groovy będzie na plus.
  • Aktywna postawa.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy

O StepStone Services

StepStone operates some of the most powerful online job sites in Europe.