Front-end /JavaScript Developer

Grupa ProfAs
Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Dla naszego zagranicznego klienta z siedzibą w Polsce, specjalizującego się w dziedzinie architektury oprogramowania, tworzenia i rozwijania oprogramowania oraz zarządzania procesami IT poszukujemy Programistę / Programistkę na stanowisko: Front-end /JavaScript Developer

Miejsce pracy
Warszawa – Mokotów

OPIS STANOWISKA:
• tworzenie i rozwój oprogramowania napisanego w języku JavaScript/HTML oraz interfejsów użytkownika w oparciu o HTTP API

Wymagania

WYMAGANIA:

• min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku JavaScript.
• podstawowa znajomość baz danych (MySQL/PostgreSQL oraz NoSQL).
• bardzo dobra znajomość HTML, CSS (Sass/LESS), JavaScript, XML i protokołu HTTP
• znajomość zagadnień związanych z responsive design.
• bardzo dobra znajomość framework'ów i bibliotek JS: jQuery, Underscore.js, Backbone.js, ReactJS
• znajomość technologi git (oraz GitHub.com)
• znajomość AngularJS, node.js lub Typo3 będzie dodatkowym atutem.
• znajomość zasad programowania aplikacji internetowych (MVC) i wzorców projektowych
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

• udział w ciekawych projektach dla dużych europejskich Klientów
• pracę w międzynarodowym zespole doświadczonych programistów
• atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub B2B
• stabilne zatrudnienie
• pracę z najnowszymi technologiami
• elastyczne godziny
• możliwość pracy zdalnej
• rozwój zawodowy

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV na adres [email protected] wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 , ze zm.)"