IT Administrator (AD, MS Exchange)

ZeroChaos Sp. z o.o.

70 - 95 zł netto / godzinowo

ZeroChaos we współpracy z partnerem - dużą instytucją finansową - poszukuje doświadczonych konsultantów na stanowisko IT Administrator (AD, MS Exchange).

Wymagania

Zadania:
  • Udział w migracji systemów pocztowych kilku banków (MS Exchange)
  • Monitorowanie efektywności działania systemów Windows oraz domeny Active Directory
  • Rozwój i wdrażanie skryptów PowerShell
  • Diagnozowanie, raportowanie i usuwanie problemów/awarii
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość usługi Active Directory i systemu MS Exchange 2010/2013
  • Umiejętność pisania skryptów PowerShell
  • Wiedza na temat protokołów oraz usług sieciowych: TCP/IP, DNS, DHCP, Proxy itd.
  • Dobra znajomość środowiska systemów MS Windows Server 2008/2012
  • Podstawowa znajomość systemów Linux
  • Znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Znajomość systemów zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) i systemu BlackBerry
  • Znajomość systemów monitorujących: System Center Operations Manager/Nagios
  • Znajomość systemów zarządzania tożsamością.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa B2B)
  • Długofalowy projekt (1,5 roku)
  • Udział w prestiżowym i dużym projekcie
  • Duża samodzielność
  • Współpraca ze specjalistami w swoich dziedzinach
  • Pełen zestaw niezbędnych narzędzi pracy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub inna forma współpracy np. B2B
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna
  • Karta MultiSport

O ZeroChaos Sp. z o.o.

100% Transparency
ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz w USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 30 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 14 krajach.
Nasze innowacyjne technologie i strategie połączone z polityką całkowitej przejrzystości finansowej pozwalają na budowanie relacji między firmami a wartościowymi kandydatami i dostawcami oraz zdobywanie przewagi nad konkurencją poprzez przyciąganie i kierowanie najlepszymi i najbardziej doświadczonymi Specjalistami na rynku.

ZeroChaos w Polsce
W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm z takich sektorów jak IT, telekomunikacja, finanse, bankowość czy ubezpieczenia itd.
Poszukujemy Specjalistów oraz firm partnerskich w obszarze IT w całej Polsce. Oferujemy ciekawe i rozwojowe projekty u naszych czołowych Klientów. Misją ZeroChaos jest przedefiniowanie zatrudnienia w przedsiębiorstwach, czyniąc je bardziej dostępnym, elastycznym i efektywniejszym finansowo dla Specjalistów IT.