Programista PHP

5 500 - 6 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych

Nasz Klient to jeden z największych portali eCommerce w polskim Internecie oraz największy serwis działający na rynku farmaceutycznym, oferujący możliwość zamówienia leków przez sieć.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

praca w ramach zespołu developerów odpowiedzialnych za tworzenie nowych i rozbudowę istniejących mechanizmów transakcyjnych

monitoring i optymalizacja wydajności tworzonych mechanizmów

utrzymanie dokumentacji projektowej

Wymagania

Wykształcenie wyższe, informatyczne
Biegła znajomość  PHP
Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy zespołowej oraz udokumentowany udział w dużych projektach
Duże obycie w środowiskach opartych o MVC
Dobra znajomość Frameworków Zend 1 i 2
Bardzo dobra znajomość MySQL na poziomie używania SQL
Znajomość zagadnień NoSQL
Doświadczenie w usługach WebServises: SOAP REST, XML, API
Znajomość silników wyszukiwawczych (np. Xapian, Sphinx)
Praktyka w optymalizacji wydajnościowej kodu (np. MemCache) oraz biegła znajomość zagadnień optymalizacyjnych relacyjnych baz danych
Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych
Znajomość: CSS/JS/jQuery/AJAX/JSON/Smarty – języki programowania – Java Script/, stylizacji strony
Rozumienie pracy zespołowej w ujednoliconym środowisku programistycznym