iOS Developer

New-Invest

4 000 - 9 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

Forma współpracy: wedle oczekiwań kandydata (umowa o dzieło/umowa o pracę/FV) Opis stanowiska:
• planowanie, projektowanie i realizacja aplikacji na platformę iOS
• tworzenie innowacyjnych technologii i rozwiązań na rzecz biznesu
• samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych oraz pracy w zespole nad wspólnym projektem

Widełki: 4 000 – 9 000 zł netto (kwota ta może podlegać negocjacji)

Dodatkowe benefity:
• pakiet medyczny – Luxmed
• karta Multisport

Więcej informacji: http://new-invest.pl/ios-developer-krakow-nr-ref-33415/

Wymagania

Wymagania:
• minimum 1,5 roczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformę iOS
• znajomość urządzeń, systemów i środowisk Apple
• znajomość Objective-C
• zainteresowanie obszarem technologii mobilnych
• umiejętność samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych oraz pracy w zespole nad wspólnym projektem Znajomość języków obcych:
• angielski pozwalający na zrozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane:
• portfolio zrealizowanych aplikacji: Objective-C