Java Software Engineer/Architect (R&D)

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

8 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Inne

Dla jednej z bardziej liczących się korporacji w Trójmieście szukamy obecnie Java Software Engineer'a/Architect'a do współpracy przy projektowaniu nowego frameworka (R&D) w technologiach Java. Wymagania:
- Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w technologiach Java (J2EE)
- Bardzo dobra znajomość stack'u WSO2 (SOA, middleware)
- Znajomość zarówno webowych (REST), jak i desktopowych technologii z naciskiem na backend
- Doświadczenie przy projektowaniu API oraz adapterów do systemu
- Bardzo dobra znajomość architektury Enterprise
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Opis stanowiska:
- Prace programistyczne z zakresu R&D – tworzenie nowego frameworka
- Testowanie frameworka podczas integracji produktów
o różnych UI (web & desktop)
- Projektowanie API oraz adapterów do systemu
- Praca na samodzielnym stanowisku technicznym

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w granicach 8-12k "na rękę" (dowolna forma współpracy)
- Szeroki pakiet socjalny
- Współpracę w nowoczesnym i międzynarodowym zespole wysokiej klasy specjalistów
- Możliwość wpływania na tworzenie aplikacji dla największych graczy na rynku
- Udział w unikalnych projektach IT

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.