Java Developer Senior

IMPAQ
Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Poszukuję osoby na stanowisko: JAVA Developer Senior
Lokalizacja: Warszawa
Zadania:
• wytwarzanie wysokiej jakości oprogramowania Rozwiązywanie problemów programistycznych oraz optymalizacja kodu
• tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej
• świadczenie usług wsparcia i utrzymania systemów
• wdrażanie nowych wersji oprogramowania
Wymagania:
• min. 4-letnie doświadczenia na stanowisku starszego programisty JEE
• praca z dużymi środowiskami bazodanowymi (Oracle, mysql, Postgresql)
• praca przy dużych aplikacjach WEBowych
• znajomość relacyjnych baz danych i SQL
• znajomość XML oraz technologii z nim związanych,
• biegła znajomość języka Java i technologii JEE,
• znajomość technologii Spring, Hibernate, AJAX, Java Script
• znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
• znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat,
• znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN2,
• znajomość dokumentacji projektowanych rozwiązań z wykorzystaniem języka UML,
• znajomość metodyki SCRUM
Dlaczego warto pracować w IMPAQ?
• IMPAQ promuje najlepsze praktyki rzemiosła programistycznego, w tym: pisanie czystego kodu, nacisk na testowalność kodu, wzorce projektowe.
• Nie będą Cię ograniczać sztywne korporacyjne procedury.
• Możesz wybrać swoją formę zatrudnienia. Od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na umowę o pracę czy długoterminowy kontrakt. Proponujemy również elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twojego trybu pracy.
• Istnieje możliwość pracy zdalnej, a zatem możesz pracować w miejscu, w którym czujesz się najlepiej
• Przy umowie o pracę dajemy Tobie możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów, a w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych.
• Jeśli wybrałeś kontrakt również możesz korzystać z prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport na preferencyjnych warunkach.
• Nasze biura w Warszawie, Poznaniu, Lublinie a także w niedługim czasie w Łodzi, to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce. Zawsze możesz liczyć na wsparcie merytoryczne oraz szkolenia. W razie zainteresowania proszę o cv na adres: [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy
  • Owocowe piątki

O IMPAQ

Portfolio usług IMPAQ zawiera kompleksowe usługi doradcze, rozwój, integrację, utrzymanie systemów oraz wsparcie w obszarze zarządzania IT i zarządzania biznesowego. Portfolio Grupy uzupełniają oferty poszczególnych krajów, dzięki czemu możemy jak najlepiej reagować na potrzeby rynku.