.net software developer

Plum Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 1986 Rok założenia firmy

  • http://www.plum.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework

Producent zaawansowanej elektroniki przemysłowej Plum Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach k/ Białegostoku poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:
• projektowanie oprogramowania na komputery PC oraz urządzenia mobilne
• tworzenie aplikacji w technologii ASP.NET, ASP.NET MVC
• prowadzenie biblioteki kodów źródłowych i dokumentacji systemowej tworzonego oprogramowania
• optymalizacja i analiza oprogramowania pod względem jego funkcjonalności, usuwanie błędów
• współpraca w ramach zespołu projektowego

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
• praktyczna umiejętność programowania w języku C#
• podstawowa znajomość programowania w języku SQL
• znajomość platformy .NET framework
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• umiejętność pracy w zespole

Metodologia pracy

O Plum Sp. z o.o.

Opis firmy: PLUM to inteligentne rozwiązania technologiczne dla przemysłu będące wynikiem badań naukowych, pomysłów i wynalazków wykorzystywanych w branżach gazownictwa, ogrzewnictwa, wentylacji oraz wodociągów. Nad jakością zaawansowanej automatyki produkowanej w firmie, czuwa zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców z dziedzin informatyki, mechaniki i elektroniki oraz specjaliści firmowego laboratorium pomiarowego. Jako jeden z niewielu polskich producentów elektroniki przemysłowej firma posiada Zintegrowany System Zarządzania, Jakością, Bezpieczeństwem Pracy i Ochroną Środowiska.