Programista C / Systemy wbudowane

Impact Clean Power Technology S.A.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2005 Rok założenia firmy

  • http://www.icpt.pl WWW

Język programowania

Opis stanowiska: Podstawowy zakres obowiązków to współpraca z zespołem projektantów w zakresie tworzenia i rozwijania oprogramowania wbudowanego do podsystemów składowych zasobników energii (Automotive - EV, HEV). Ze względu na specyfikę opracowywanych produktów do zadań należeć będzie także zespołowa analiza wymagań projektowych wraz z tworzeniem architektury projektowanych systemów wbudowanych (dokumentacja) oraz ich implementacją a także finalnie czynny udział w testach i wdrożeniu.

Oferujemy: Skomplikowane wyzwania integracyjno – programistyczne w aplikacjach niespotykanych na rynku polskim
Projektowanie wdrażanych rozwiązań – możliwość objęcia opieką projektów interdyscyplinarnych z wiązanych z tematyką Automotive
Praca w atmosferze otwartej współpracy i wymiany pomysłów
Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy
Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
Stały dostęp do nowoczesnych technologii
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Pakiet medyczny
Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o dołączenie do przesłanych dokumentów poniższej klauzuli:
"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie praktyk dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji Impact Clean Power Technology z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 1 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.)". Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziane inne języki obce,
Wykształcenie wyższe w kierunku informatyka, elektronika, elektrotechnika podparte kilkuletnim doświadczeniem pracy na stanowisku programisty systemów wbudowanych,
Biegłość w korzystaniu z języków C, C++,
Znajomość technik Test-Driven Development (mile widziane) ,
Umiejętność dostosowania swojego stylu pisania kodu do określonych założeń programistycznych a także tych wynikających ze stosowanych standardów np. MISRA,
Doświadczenie w stosowaniu systemów RTOS na platformach mikroprocesorowych,
Świadectwo kwalifikacji i uprawnień SEP (mile widziane),
Prawo jazdy kat.B,
Brak przeciwwskazań dotyczących krótkich wyjazdów na terenie Europy, USA (3-10 dni roboczych, zazwyczaj do kilku rocznie) – wyjazdy te nie mają charakteru cyklicznego,
Zdolności organizacyjne i interpersonalne, pasja kodowania.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Impact Clean Power Technology S.A.

Firma produkcyjno-handlowa Impact Clean Power Technology S.A. specjalizuje się w produkcji litowo-jonowych systemów magazynowania energii oraz integracji systemów dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Spółka posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów zasilania opartych na chemicznych źródłach prądu. Produkuje również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.
ICPT oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie rozwoju elektrycznego napędu dla motoryzacji oraz zasobników energii i innych elementów pojazdów elektrycznych. Nasze pomysły w zakresie algorytmów zarządzania przepływem energii wykorzystywane są również w górniczych kolejkach elektrycznych oraz w automatycznych robotach transportowych w przemyśle. Dodatkowo, prowadzone są prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie dedykowanych pakietów bateryjnych, elektroniki oraz elektryfikacji pojazdów.

Obecnie spółka realizuje nowatorskie projekty dotowane ze środków publicznych oraz projekty komercyjne.

ICPT S.A. sprzedaje produkty i usługi na całym świecie m.in. w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji i chce utrzymać ten trend w toku dalszego rozwoju.

Obszary działania:

Ciężarówki i autobusy elektryczne
Telekomunikacja
Energetyka
Systemy magazynowania energii
Górnictwo
Automatyka i robotyka