Młodszy Programista C#

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie projektów dla klientów - kodowanie, dokumentacja, wsparcie we wdrożeniach
  • rozwój istniejącego modułu do wspomagania produkcji

Wymagania:

  • C#.Net
  • ASP.NET MVC - wymagane również podstawy znajomości HTML i JS
  • MSSQL 2008+
  • UnitTests, IoC - chodzi o umiejętność pracy z takimi narzędziami
  • terminowość
  • otwartość na nowe technologie - w zależności od dodatkowych projektów, mogą się pojawiać nowe biblioteki i rozwiązania
  • Dodatkowe biblioteki :
  • Devexpress - nie jest konieczna do podjęcia współpracy, ale będą wykorzystywane biblioteki tej firmy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez aptor Michał Moroz z siedzibą w Warszawie."