PHP DEVELOPER Poznań

Grupa ProfAs

6 000 - 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Międzynarodowa agencja interaktywna z oddziałem w Poznaniu, specjalizująca się w zakresie SEO, linkbuildingu i tworzenia treści marketingowych dla rynków EMEA, APAC & LATAM
poszukuje doświadczonego PHP Developera.

Wymagania

Zakres obowiązków: budowa i rozwój systemów informatycznych
tworzenie i rozwijanie systemów back-endowych
utrzymanie źródeł danych REST, optymalizowanie baz danych

Wymagania kluczowe:

wykształcenie wyższe informatyczne lub odpowiednie doświadczenie zawodowe
znajomość technologii HTML5, CSS3
bardzo dobra znajomość PHP i środowiska MySQL
bardzo dobra znajomość systemów Linux
bardzo dobra znajomość OOP i MVC
znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2
nastawienie na pracę zespołową, determinacja, otwartość na obce kultury, solidność

Dodatkowe wymagania:

doświadczenie w programowaniu w Magento
doświadczenie w administrowaniu systemów z rodziny Unix / Linux
doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem serwerów Linux

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 6 000 – 8 000 pln netto (opcja negocjacji)
możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, B2B
elastyczne godziny pracy w wymiarze 8 h dziennie (najpóźniej od 11:00)
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym
zagraniczne wyjazdy biznesowe
przyjazna atmosfera pracy