SOC/ SIEM Consultant

Vector Synergy

Firma Vector Synergy, w związku z dynamicznym rozwojem projektów międzynarodowych z obszaru bezpieczeństwa cybernetycznego, poszukuje osoby na stanowisko SOC/SIEM Consultant.

Wymagania

Obowiązki
  • Przygotowywanie koncepcji Security Operations Centre (SOC) dla klientów Vector Synergy
  • Wdrażanie koncepcji SOC dla klientów Vector Synergy
  • Planowanie i rozwój produktu SOC we współpracy z Product Managerem
  • Udział w spotkaniach pre-sales oraz projektach międzynarodowych związanych z budową oraz koncepcją SOC
  • Analiza bezpieczeństwa za pomocą platformy Security Information and Event Management (SIEM)
  • Research i development nowych możliwości oraz nowych kierunków rozwoju usług typu SOC
  • Wspomaganie zespołu CDeX w przygotowaniach scenariuszy szkoleń
  • Aktywny udział w szkoleniach CDeX w przydzielonej roli
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy operacyjnej i koncepcyjnej z Security Operations Centre (SOC) i Security Information and Event Management (SIEM)
  • Doświadczenie we wdrażaniu SIEM
  • Bardzo dobra znajomość technologii sieciowych i projektowania sieci z punktu widzenia IT Security
  • Praktyczna wiedza w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji systemów IT SEC
  • Bardzo dobra znajomość TCP/IP
  • Duża samodzielność, proaktywna postawa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
Co oferujemy

• Pracę z klientami zagranicznymi instytucji komercyjnych i publicznych
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Częste wyjazdy zagraniczne
• Możliwość rozwoju
• Dofinansowanie do certyfikatów i konferencji
• Pakiet szkoleń międzynarodowych

Osoby zainteresowane powyższym opisem stanowiska zapraszam do kontaktu na adres email [email protected] lub nr tel. +48 661 418 499